Davisov pohár 2009 (Svetová skupina)
Vzhled
Zúčastnené tímy[upraviť | upraviť zdroj]
Zúčastnené tímy | |||
---|---|---|---|
Argentína štvrťfinále | Holandsko 1.kolo | Francúzsko 1.kolo | Česko finále |
USA štvrťfinále | Švajčiarsko 1.kolo | Chorvátsko semifinále | Čile 1.kolo |
Izrael semifinále | Švédsko 1.kolo | Rusko štvrťfinále | Rumunsko 1.kolo |
Rakúsko 1.kolo | Nemecko štvrťfinále | Srbsko 1.kolo | Španielsko víťaz |
Pavúk[upraviť | upraviť zdroj]
Prvé kolo 6. - 8. marec |
Štvrťfinále 10. - 12. júl |
Semifinále 18. - 20. september |
Finále 4. - 6. december | |||||||||||||||
Buenos Aires, Argentína (antuka) | ||||||||||||||||||
1 | Argentína | 5 | ||||||||||||||||
Ostrava, Česko | ||||||||||||||||||
Holandsko | 0 | |||||||||||||||||
1 | Argentína | 2 | ||||||||||||||||
Ostrava, Česko (v hale, koberec) | ||||||||||||||||||
Česko | 3 | |||||||||||||||||
8 | Francúzsko | 2 | ||||||||||||||||
Poreč, Chorvátsko | ||||||||||||||||||
Česko | 3 | |||||||||||||||||
Česko | 4 | |||||||||||||||||
Birmingham (Alabama), USA (v hale, tvrdý) | ||||||||||||||||||
5 | Chorvátsko | 1 | ||||||||||||||||
4 | USA | 3 | ||||||||||||||||
Poreč, Chorvátsko | ||||||||||||||||||
Švajčiarsko | 1 | |||||||||||||||||
4 | USA | 2 | ||||||||||||||||
Porec, Chorvátsko (v hale, tvrdý) | ||||||||||||||||||
5 | Chorvátsko | 3 | ||||||||||||||||
5 | Chorvátsko | 5 | ||||||||||||||||
Barcelona, Španielsko | ||||||||||||||||||
Čile | 0 | |||||||||||||||||
Česko | 0 | |||||||||||||||||
Malmö, Švédsko (v hale, koberec) | ||||||||||||||||||
2 | Španielsko | 5 | ||||||||||||||||
Izrael | 3 | |||||||||||||||||
Tel Aviv, Izrael | ||||||||||||||||||
6 | Švédsko | 2 | ||||||||||||||||
Izrael | 4 | |||||||||||||||||
Sibiu, Rumunsko (v hale, koberec) | ||||||||||||||||||
3 | Rusko | 1 | ||||||||||||||||
Rumunsko | 1 | |||||||||||||||||
Murcia, Španielsko | ||||||||||||||||||
3 | Rusko | 4 | ||||||||||||||||
Izrael | 1 | |||||||||||||||||
Garmisch-Partenkirchen, Nemecko (v hale, tvrdý) | ||||||||||||||||||
2 | Španielsko | 4 | ||||||||||||||||
Rakúsko | 2 | |||||||||||||||||
Španielsko | ||||||||||||||||||
7 | Nemecko | 3 | ||||||||||||||||
7 | Nemecko | 2 | ||||||||||||||||
Benidorm, Španielsko (antuka) | ||||||||||||||||||
2 | Španielsko | 3 | ||||||||||||||||
Srbsko | 1 | |||||||||||||||||
2 | Španielsko | 4 |
1. kolo[upraviť | upraviť zdroj]
Argentína - Holandsko[upraviť | upraviť zdroj]
Argentína 5 |
Buenos Aires, Argentína 6. marec - 8. marec 2009 antuka |
Holandsko 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Francúzsko - Česko[upraviť | upraviť zdroj]
Česko 3 |
Ostrava, Česko 6. marec - 8. marec 2009 koberec (v hale) |
Francúzsko 2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
USA - Švajčiarsko[upraviť | upraviť zdroj]
USA 4 |
Birmingham (Alabama), USA 6. marec - 8. marec 2009 tvrdý (v hale) |
Švajčiarsko 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Chorvátsko - Čile[upraviť | upraviť zdroj]
Chorvátsko 5 |
Porec, Chorvátsko 6. marec - 8. marec 2009 tvrdý (v hale) |
Čile 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Izrael - Švédsko[upraviť | upraviť zdroj]
Švédsko 2 |
Malmö, Švédsko 6. marec - 8. marec 2009 koberec (v hale) |
Izrael 3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Rumunsko - Rusko[upraviť | upraviť zdroj]
Rumunsko 1 |
Sibiu, Rumunsko 6. marec - 8. marec 2009 koberec (v hale) |
Rusko 4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Rakúsko - Nemecko[upraviť | upraviť zdroj]
Nemecko 3 |
Garmisch-Partenkirchen, Nemecko 6. marec - 8. marec 2009 tvrdý (v hale) |
Rakúsko 2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Srbsko - Španielsko[upraviť | upraviť zdroj]
Španielsko 4 |
Benidorm, Španielsko 6. marec - 8. marec 2009 antuka |
Srbsko 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Štvrťfinále[upraviť | upraviť zdroj]
Česko - Argentína[upraviť | upraviť zdroj]
Česko 3 |
Česko 10. júl - 12. júl tvrdý (v hale) |
Argentína 2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Chorvátsko - Spojené štáty[upraviť | upraviť zdroj]
Chorvátsko 3 |
Chorvátsko 10. júl - 12. júl antuka |
USA 2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Izrael - Rusko[upraviť | upraviť zdroj]
Izrael 4 |
Izrael 10. júl - 12. júl tvrdý |
Rusko 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Španielsko - Nemecko[upraviť | upraviť zdroj]
Španielsko 3 |
Španielsko 10. júl - 12. júl antuka |
Nemecko 2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Semifinále[upraviť | upraviť zdroj]
Chorvátsko - Česko[upraviť | upraviť zdroj]
Chorvátsko 1 |
Chorvátsko 18. september - 20. september antuka |
Česko 4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Španielsko - Izrael[upraviť | upraviť zdroj]
Španielsko 4 |
Španielsko 18. september - 20. september |
Izrael 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Finále[upraviť | upraviť zdroj]
Španielsko - Česko[upraviť | upraviť zdroj]
Španielsko 5 |
Španielsko 4. december - 6. december |
Česko 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|